Stowarzyszenie

O stowarzyszeniu

KinesioTaping Association (KTA) to stowarzyszenie z siedzibą w USA, założone przez Dr. Kenzo Kase, by propagować ideę KinesioTapingu oraz by stwarzać możliwości wymiany doświadczeń i wiedzy wśród terapeutów, którzy stosują KinesioTaping w swojej praktyce fizjoterapeutycznej. Od prawie trzydziestu lat co roku odbywa się międzynarodowe sympozjum KinesioTaping, które początkowo było zwoływane w Japonii a od połowy lat 2000 na całym świecie. Przyjeżdżają na nie praktycy naszej metody z całego świata jak i instruktorzy KTA by zaprezentować wyniki swoich badań w mijającym roku. Stanowi to świetną platformę wymiany doświadczeń i pozwala rozwijać się naszej metodzie od ponad 30 lat.

By dać podobną możliwość fizjoterapeutom z Polski, Kinesio Polska oraz KTA Polska w 2013 roku zorganizowały pierwszą Ogólnopolską Konferencję KinesioTaping, która odbyła się w dniach 15-17.XI. w Lublinie. Gosciem honorowym był sam twórca metody - Dr. Kenzo Kase. Na Konferencję przybyło ponad 150 osób z całej Polski co dało zaczyn wspaniałej idei corocznych spotkań w tej formule. Dr. Kenzo Kase jak i nasi instruktorzy prowadzili warsztaty a młodzi adepci KinesioTapingu prezentowali swoje badania i doświadczenia z metodą.

Zapraszamy do czynnego udziału w badaniach nad metodą KinesioTaping (dotujemy darmowymi taśmami najciekawsze propozycje badań) i uczestnictwo w naszych kursach oraz corocznej Konferencji. 5

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl